Pakutavad teenused

Flyboardi või hoverboardiga sõitmine on lihtne, turvaline ja väga lõbus!

Flyboardiga taevasse!

Unustamatu ardenaliinirohke kogemus garanteeritud!

Enamik inimesi suudab esimest korda sõites õhku tõusta 2 ja 10 minuti vahel. Sõitmine on tegelikult väga loomulik ja intuitiivne täpselt nagu kõndimine. Seade ise on lihtne ja kergesti manööverdatav veekohal liikumiseks.

Flyboard seisab ise veepeal ja olete varustatud ka päästevesti ja kiivriga. Instruktor kontrollib igal hetkel teie kõrgust ja jagab näpunäiteid.

Kui olete asja käppa saanud piirab teid ainult teie loovus. Sõitmine muutub iga korraga lihtsamaks. Peale mõnda sõitmist hakkate tõenäoliselt juba trikke õppima.

Fflyboardiga sõitmine on lihtne, turvaline ja väga lõbus!

Soovid kiirust ja ardenaliini- tule sõida jetiga!

Jetisõit on suurepärane viis veeta vaba aega. Pakume võimalust sõita ülikiire SeaDoo GTX Limited IS 255 jetiga, millel on lausa 193kw.

Sõita võid nii üksi, kui ka soovi korral lausa kolmekesi. Igaljuhul saad enneolematu kogemuse osaliseks.

Instruktor juhendab teid enne sõitu ja varustab teid vajalike päästevestidega.

 

Jeti sõit
Hoverboard

Hoverboardiga lendad ja surfad üheaegselt!

Hoverboardi sõitu võiks natuke võrrelda surfamisega. Mõned kirjeldavad seda nagu oleks lumelaua sõit ja surfamine koos, ainult et kõik toimub vee kohal õhus. See on ainulaadne ja väga lahe.

Hoverboardi on samamoodi üsna lihtne kontrollida, eriti kui Flyboard on selgeks saadud. Tuleb lihtsalt natuke harjutada. Hoverboardi liikumissuund on horisontaalne ja sa võid tõusta kuni 8 m kõrgusele ja arendada kiirust kuni 25 km/h.

Hoverboard ise seisab veepeal ja loomulikult varustame teid päästevesti ja kiivriga ning instruktor juhendab teid terve sõidu aja.

Iga sõiduga muutute aina osavamaks!

Tuubi sõit

Tuubisõit

Tuubitamine on vahva. Sobilik nii lastele, kui ka täiskasvanutele. Saad meeldejääva kogemuse osaliseks. Sõita saab üksi või kahekesi.

Instruktor juhendab teid enne sõitu ja kohustuslikud päästevestid saate meie käest.

 

Paketid

Võimalus tellida flyboard või hoverboard ainult teie seltskonnale! Leidke vähemalt 4-liikmeline punt ja leiame aja ning koha ja teeme teie päeva meeldejäävaks kogu eluks. Pakume ka kinkekaarte, kui soovite kedagi üllatada. Teie soovitud kohta võime tulla eeldusel, et olemas on slip jeti vette laskmiseks ja veekogu sügavus on vähemalt 3m. Kui veekogul on keelatud mootorpaadiga sõita, siis on vajalik taotleda eriluba kohalikult omavalitsuselt.

Kui punti ei ole saate lendama tulla kokkuleppel, kui oleme ise kusagile lendama minemas.