Pakutavad teenused

Flyboardi või hoverboardiga sõitmine on lihtne, turvaline ja väga lõbus!

Flyboardiga taevasse!

Unustamatu ardenaliinirohke kogemus garanteeritud!

Enamik inimesi suudab esimest korda sõites õhku tõusta 2 ja 10 minuti vahel. Sõitmine on tegelikult väga loomulik ja intuitiivne täpselt nagu kõndimine. Seade ise on lihtne ja kergesti manööverdatav veekohal liikumiseks.

Flyboard seisab ise veepeal ja olete varustatud ka päästevesti ja kiivriga. Instruktor kontrollib igal hetkel teie kõrgust ja jagab näpunäiteid.

Kui olete asja käppa saanud piirab teid ainult teie loovus. Sõitmine muutub iga korraga lihtsamaks. Peale mõnda sõitmist hakkate tõenäoliselt juba trikke õppima.

Fflyboardiga sõitmine on lihtne, turvaline ja väga lõbus!

Soovid kiirust ja ardenaliini- tule sõida jetiga!

Jetisõit on suurepärane viis veeta vaba aega. Pakume võimalust sõita ise kohapeal olles ka ülikiire SeaDoo RXP- XRS 300 jetiga, millel on lausa 300 hp ja 217kw.

Soovite seltskonnaga aega viita, siis adrenaliini pakub ka Sea Doo Spark 90 hp (vajadusel 4 jetti)  või Sea Doo GTS 130 hp ja 96 kw.

Sõita võid nii üksi, kui ka soovi korral kahekesi. Igaljuhul saad enneolematu kogemuse osaliseks.

Instruktor juhendab teid enne sõitu ja varustab teid vajalike päästevestidega.

 

Jeti sõit
Hoverboard

Hoverboardiga lendad ja surfad üheaegselt!

Hoverboardi sõitu võiks natuke võrrelda surfamisega. Mõned kirjeldavad seda nagu oleks lumelaua sõit ja surfamine koos, ainult et kõik toimub vee kohal õhus. See on ainulaadne ja väga lahe.

Hoverboardi on samamoodi üsna lihtne kontrollida, eriti kui Flyboard on selgeks saadud. Tuleb lihtsalt natuke harjutada. Hoverboardi liikumissuund on horisontaalne ja sa võid tõusta kuni 8 m kõrgusele ja arendada kiirust kuni 25 km/h.

Hoverboard ise seisab veepeal ja loomulikult varustame teid päästevesti ja kiivriga ning instruktor juhendab teid terve sõidu aja.

Iga sõiduga muutute aina osavamaks!

Tuubi sõit

Tuubisõit

Tuubitamine on vahva. Sobilik nii lastele, kui ka täiskasvanutele. Saad meeldejääva kogemuse osaliseks. Sõita saab üksi või kahekesi.

Instruktor juhendab teid enne sõitu ja kohustuslikud päästevestid saate meie käest.

 

Paketid

Võimalus tellida flyboard või hoverboard ainult teie seltskonnale! Suurepärane viis veeta vaba aega või üllatada kedagi sünnipäeva või mõne muu tähtpäeva puhul. Võtke meiega ühendust ja leiame aja ning koha ja teeme teie päeva meeldejäävaks kogu eluks. Pakume ka kinkekaarte. Võimalikud kohad lendamiseks on Viljandis, Põltsamaal, Kauksis või Luunja sadamas, kuid võime tulla ka Teie soovitud kohta eeldusel, et olemas on slip jeti vette laskmiseks ja veekogu sügavus on vähemalt 3m. Kui veekogul on keelatud mootorpaadiga sõita, siis on vajalik taotleda eriluba kohalikult omavalitsuselt.

Nädalavahetustel saate lendama tulla kokkuleppel, kui oleme ise kusagile lendama minemas 🙂

kirjutage >> FB-sse või helistage +372 5326 4094